Medewerkers

Zo'n 3500 medewerkers leveren vanuit 150 locaties verspreid over de provincie Gelderland en Midden-Brabant elke dag persoonlijke en deskundige zorg en dienstverlening. Siza wordt geleid door Raad van bestuur en management. De Raad van toezicht, bestaande uit vijf leden onder voorzitterschap van Dhr. drs. J. Houben, vervult de toezichtfunctie. De medewerkers van Siza worden vertegenwoordigd door de Ondernemingsraad (OR).

Bestuur en management

 

Raad van bestuur

dhr. R. (Rob) Hoogma - voorzitter
Rob.Hoogma@siza.nl

 

Management

mw. C. (Carla) Smedema - manager regio Centrum
Carla.Smedema@siza.nl

Mw. R. (Renate) Jacobs - manager regio West
Renate.Jacobs@siza.nl

Mw. H. (Herma) Hendriks - manager regio Noord-Oost
Herma.Hendriks@siza.nl

Dhr. M. (Mike) Bruggeman - manager regio Zuid
Mike.Bruggeman@siza.nl

Dhr. R. (Rob) Wieten - WMO
Rob.Wieten@siza.nl

Dhr. P. (Philip) Backx - WMO
Philip.Bakx@siza.nl

Dhr. J. (Jan-Willem) Woensdregt - programmamanager
Janwillem.Woensdregt@siza.nl