Werken in het groen
Roy werkt er al vier jaar met veel plezier. Na een herseninfarct moest hij afscheid nemen van zijn werk als lasser. Uiteindelijk vond hij een plek die perfect bij hem past: werken in het groen. "Van tuinieren heb ik wel kaas gegeten," vertelt Roy lachend.
Met veel enthousiasme neemt hij bezoekers en collega's mee in zijn kennis over groenten, fruit en bloemen. Naast zijn werk bij de Buitenplaats heeft Roy ook een volkstuin in Huissen. De ervaringen die hij daar opdoet, neemt hij mee naar de Buitenplaats. Soms zelfs letterlijk, door zaden mee te nemen om samen nieuwe groenten en planten uit te proberen.
Roy staat klaar om je te helpen
Zijn favoriete groente? De bittermeloen. Een bijzonder én gezond product waar Roy graag mee experimenteert. Tijdens een oogstfeest maakte hij er hapjes van met kipgehakt. Met succes: "Mijn hapjes waren zo weg, het was erg geliefd.
"Naast zijn werk in de tuin helpt Roy ook graag bezoekers op weg. Of je nu groenten of fruit wilt kopen, zelf bloemen wilt plukken of wilt genieten van de boomgaarden met appels, peren en kersen: Roy staat klaar om je te helpen en vertelt met plezier over alles wat groeit en bloeit op de Buitenplaats.
Zien we je snel?