Beweegmaatje voor Bart
Bart is een energieke en sportieve jongen van 16 jaar met een lichte verstandelijke beperking en een ernstige vorm van autisme. Hij woont in Arnhem-Zuid en gaat met plezier naar school/ dagbesteding bij ’s Konings Jaght.
Bart zoekt iemand die één keer per week (maximaal 2 uur) met hem in beweging komt! Bart geniet van wandelen, fietsen, zwemmen, fitnessen kortom: lekker actief zijn. Samen bewegen helpt hem om gezond te blijven en zich goed te voelen in zijn lijf én hoofd.
Welke skills breng jij mee;
- Een vriendelijke, geduldige houding.
- Zin om buiten of sportief bezig te zijn.
Lijkt het jou leuk om Bart wekelijks te begeleiden en samen te bewegen? Dan horen we heel graag van je. Wanneer jij naar Arnhem-Zuid komt om lekker met Bart te sporten dat overleggen jullie met elkaar.
Felix zoekt een hardloopmaatje!
Felix rent graag. Niet om de snelste te zijn, maar omdat het hem rust geeft. Hij woont in Velp en zoekt iemand die met hem mee wil rennen. Gewoon, één keer per week op een doordeweekse dag. Iemand die niet schrikt van een beetje regen, die een praatje onderweg waardeert, of juist stilte. Iemand die hem helpt om in beweging te blijven, letterlijk én figuurlijk. Hij rent momenteel ongeveer 8km in een uur.
Felix is een jongvolwassene met autisme. Hij houdt van hardlopen maar alleen rennen is lastig. Daarom zoekt hij jou: een vrijwilliger die natuurlijk van hardlopen houdt, betrouwbaar is en open staat voor contact. Je hoeft geen zorgachtergrond te hebben, een goed hart en een paar sportschoenen zijn genoeg.
Naast een bijzondere band met Felix en natuurlijk enorme voldoening, kun je hieronder lezen wat je als vrijwilliger bij Siza kunt verwachten. Jouw tijd betekent voor Felix méér dan je denkt. Samen rennen we verder. Voor Felix. En misschien ook een beetje voor jou.
Samen bewegen met een lach
Maartje is een vriendelijke vrouw van 48 jaar met een gezellige dosis humor. Ze woont aan de Schorpioenstraat in Apeldoorn en is op zoek naar een sportief maatje die samen met haar in beweging wil komen. Maartje: "Samen naar de sportschool voor een lesje spinning of een fijne wandeling door de natuur . Maar ik geniet ook van jouw gezelligheid tijdens een kop koffie of een creatieve middag."
Door afasie kan Maartje zich soms wat minder goed uitdrukken, en door niet-aangeboren hersenletsel (NAH) heeft ze bij sommige dingen ondersteuning nodig. "Maar mijn enthousiasme en zin om met jou iets te ondernemen zijn er niet minder om!"
Maartje zoekt iemand die:
- Geduldig is en goed kan luisteren.
- Proactief en ondernemend is.
- Net als zij plezier haalt uit samen actief en creatief bezig zijn.
Of we nu wekelijks of om de week afspreken, ik kijk ernaar uit om samen te lachen, bewegen en genieten van het moment. Laten we kennismaken! - Maartje
Wil je je aanmelden?
Kom jij ons team versterken? Stuur een mailtje naar vrijwilligeinzet@siza.nl en wij zorgen voor een leuke kennismaking.
Siza is trots op haar vrijwilligers! Daarom bieden we jou:
- Een mooie kerstattentie.
- Een feestje op zijn tijd.
- Een keurige vrijwilligersovereenkomst.
- Natuurlijk reiskostenvergoeding en vrijwilligersverzekering.
Wil je je graag inzetten voor een ander op een manier die bij jou past? En kun je geen passende activiteit vinden? Neem dan contact met ons op via onderstaand formulier. We bekijken samen wat een mooie match voor jou kan zijn.