Verkiezingen mei 2026
Wil je meer weten over de rol als OR-lid, neem dan contact op via or@siza.nl.
Test je kennis over de OR en maak kans op een taart naar keus van Bakkerij van Eigen Deeg. (Meedoen kan tot en met 20 maart a.s.)
Wat doet de OR?
De OR komt op voor alle medewerkers. De leden van de OR praten regelmatig met de directie over onderwerpen zoals:
- Veranderingen op het werk;
- Veiligheid en gezondheid;
- Werktijden en opleidingen.
De OR geeft advies, denkt mee en beslist soms ook mee. Zo helpt de OR om het werk beter en eerlijker te maken.
Wie zitten er in de OR?
In de OR zitten collega’s die door jou en je collega’s zijn gekozen. Zij luisteren naar wat er leeft op de werkvloer en brengen dat in bij de directie. Heb je een idee of een vraag? Dan kun je altijd iemand van de OR aanspreken.
Praat mee!
Heb je iets wat je graag wilt delen met de OR? Laat het ons weten! Je kunt een OR-lid aanspreken of een e-mail sturen naar or@siza.nl. Samen maken we ons werk beter.